Piloti Denicol

Malý Ondřej Kawasaki 85

21. MČR Inter CAMS 85

Červený Ladislav Kawasaki 125

Nechvíle Petr KTM 85

Wagenknecht Jan (Kawasaki 85

19. MMČR 85, 17. MČR Inter CAMS 85

Šimek Míla Honda 450 F

Tůma David KTM 250 F

Sedlák Filip Kawasaki 250 F

Židek Martin Kawasaki 250 F

Nechvíle Petr Honda 250 F

Ehlová Markéta Yamaha 125

Dvořáček Pavel KTM 125

6. MČR Inter CAMS MX2 Junior

Šíp Robert
Šíp Robert Husaberg 250 2T

2. MMČR E2, 7. MMČR Abs., 4. MMČR Endurosprint E2, 8. MMČR Endurosprint Abs., 3. MMČR CC

Vyšata Lukáš Suzuki LTR 450

14. VVL Grosskopf Steelpro cup 2014 4K Open

Vyšata/Vyšata
Vyšata/Vyšata VMC/Jawa 710

Kříž/Chéreau EML/WSP

4. MMČR družstev, 7. MMČR

Rozehnal/Rozehnal
Rozehnal/Rozehnal VMC/Zabel

1. MMČR (celkem 13x), 1. MMČR družstev, 8. MS

Česák Matěj
Česák Matěj KTM 150 2T

Gladiator games, Masters of dirt

Bílý Petr KTM 450 F

Bílý Lukáš KTM 450 F

Kamenický Libor
Kamenický Libor Mali Jawa

2. MMČR, 10. UEM

Hyrman Petr ČZ 1960 - 1973

historic kart racing

Štichauer Hynek
Štichauer Hynek GM 500

Janovský Jaroslav Honda CBR 600 F

Maliha Roman KTM 85

Team: Jankovský/Churavý

Zmeškal Jakub TM 125

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 3. MMČR junior 85 cc 2011, 2. MMSR junior, 2. místo středoevropský pohár 85 cc 2011

Michal Denis KTM 125

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 1. místo TOP AMATÉR 2010, 85ccm

Podmol Filip KTM 125

Team: Jankovský/Churavý , úspěchy: 2. MMČR 65 cc 2008 , 3. MMČR 85 cc 2012

Ehlová Markéta
Ehlová Markéta Yamaha 125

Team: Zejax Chrudim (Zelenda Jarmil)

Svědík Ondřej
Svědík Ondřej Yamaha 125

Team: Zejax Chrudim (Zelenda Jarmil)

Dvořáček Pavel
Dvořáček Pavel KTM 85

Team: Zejax Chrudim (Zelenda Jarmil)

Vyšata/Vyšata VMC/Jawa 710

Rozehnal/Rozehnal
Rozehnal/Rozehnal VMC/Zabel

Česák Matěj
Česák Matěj KTM 150 2T

Úspěchy: Gladiator games, Masters of dirt

Terešák Jakub KTM 85

Úspěchy: 1. MČR Inter 85 cc 2012, 6. místo MS 65 cc Junior 2001

Nevima Jakub KTM 50

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 5. Vysočina Cup 2011

Fornál Michael
Fornál Michael KTM 65

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 3. Středoevropský pohár, 3. MMSR

Dušek Adam
Dušek Adam KTM 65

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 1. MMČR Jinín 2010

Holub Lukáš KTM 85

Team: TrainingJB Jiří Bittne

Dresner Jan KTM 85

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 2. Přebor Moravy 50 cc, 5. IMBA Kozmice 50cc

Olszowy Dominik KTM 85

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 1. MM Polska 65 cc 2010, 3. MMČR 65 cc 2011, 10. ME 65 cc 2011, 18. MS 65 cc Cingoli

Mikulský Stanislav KTM 85

Team: TrainingJB Jiří Bittner

Sbíral Tomáš KTM 85

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 1. MMSR

Mlýnková Marika Kawasaki KXF 250

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 2x 3. místo MMČR žen (2009, 2010)

Vymazal Jakub KTM 125

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 3. místo Přebor Moravy 2011

Kostelecký Zdeněk

Bittner Jiří
Bittner Jiří

Marek Vítězslav

Vorlíček Petr

Kulhavý Josef
Kulhavý Josef

Mrázek Jan
Mrázek Jan

Kuchař Petr
Kuchař Petr Kawasaki

Bartoš Petr
Bartoš Petr

Kučírek Miroslav

Hyrman Petr
Hyrman Petr ČZ 1960 - 1973

Úspěchy: historic kart racing

Janovský Jaroslav
Janovský Jaroslav Honda CBR 600F

Úspěchy: 1. MSR 2011, 3. MČR 2007

Kamenický Libor
Kamenický Libor Mali Jawa

Team: HLM Racing , úspěchy: 1. MMČR ČSMS na přírodních okruzích, 11.UEM

Balík Petr

Vyšata Lukáš Suzuki LTR 450

Kasper Antonín ml.
Kasper Antonín ml.

Plochá dráha

Mrázek Frank

Silnice - veterán

Parus Václav
Parus Václav

Silnice - veterán

Přibyl Jakub

Bečička Jiří

Přívozník Petr
Přívozník Petr

Polák Aleš
Polák Aleš

Melichar Pavel

Malát Martin

Fedko David
Fedko David

Císař Josef
Císař Josef

Novotný Josef

Petr Kuchař
Petr Kuchař Kawasaki KX 250

Úspěchy: 13x mistr ČR MX/SX. Jako první Evropan dal Back Flip.

Sedlák Jaromír

Automobilové okruhy

Švanda Jiří
Švanda Jiří Dragster

Řehounek Martin
Řehounek Martin Dragster

Král Robert

Plochá dráha

Jirout Marian
Jirout Marian

Plochá dráha

Suchánek Tomáš

Plochá dráha

Sedlák Jaromír

Automobilové okruhy

Poslední Bohumil
Poslední Bohumil

Petr Pilát
Petr Pilát KTM

Kamenický Martin
Kamenický Martin Mali Jawa

Team: HLM Racing , úspěchy: vícenásobný Mistr MMČR, 9.UEM CUP 2012

Šíp Robert
Šíp Robert Husaberg 250 2T

Team: Haruda team , úspěchy: 8x Mistr MMČR Cross Country, 1. E3 absolutně senior 07, 2.MMČR Enduro E2 2012, 2.Cross Country E2

Kříž/Chéreau
Kříž/Chéreau EML/WSP

Úspěchy: Mistr MMČR 2001, 5x Vicemistr MMČR

Vondrášek Martin
Vondrášek Martin KTM 8

Team: Jankovský/Churavý , úspěchy: 3. MMČR 65 cc 2008 , 3. MMČR 85 cc 2012

Wagenknecht Jan
Wagenknecht Jan KTM 65

Team: Zejax Chrudim (Zelenda Jarmil)

Vondrášek Jan
Vondrášek Jan KTM 125

Team: Jankovský/Churavý , úspěchy: 1. MMČR 65 cc 2008 , 3. MMČR 85 cc 2012

Lupoměský Jiří
Lupoměský Jiří KTM 300

1. MMČR Endurosprint Vet1

Terešák Jakub
Terešák Jakub KTM 125

4. MMČR Junior 125, 3. MČR Inter CAMS MX2 Junior, 8. MČR Inter CAMS MX2, 6. ADAC, 20. MS