Aktuality

Aktuální informace ze světa Denicol

Mistr Světa v motokrosu Jacky Martens se do nadcházející sezóny rozhodl pro motocykly Honda, oleje Denicol a jezdce Juliena Liebera, Benoita Paturela a Artema Guryeva. Přejeme úspěšnou sezónu!

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za přízeň a důvěru, a přejeme Vám úspěšný nový rok.

Nový skútr, stylovou motorku Mondial, přilbu, oblečení a vše kolem motorek koupíš v kamenné prodejně MOTOSLUŽBY CHRUDIM nebo na eshopu www.motosluzby.cz

Na tomto nejstarším závodě ploché dráhy na světě naše barvy hájil sympatický Hynek Štichauer.

Scott Deroue na Kawasaki zvítězil fantastickým způsobem na Velké ceně Portugalska. Ve třídě SSP 300 Mistrovství světa supersportů si celkově drží druhou příčku.

Bax/Stupelis Mistrem Světa 2019! ... Gratulujeme!

Denicol reaguje na požadavky některých výrobců motocyklů a uvádí tak na trh velice oblíbený syntetický motorový olej pro čtyřtakty Denicol Ultra Bike i ve viskozitě 10W50.

Denicol uvádí na trh novou řadu tlumičových olejů pro extrémně zatěžované závodní stroje nové generace. Denicol Fork Fluid 400 pro přední vidlice, Denicol Extreme Shock Fluid a Denicol Extreme Shock Fluid Light pro zadní centrální jednotky. Firma investovala do výzkumu a vývoje značné prostředky. Zúročila se tak píle specialistů z laboratoří, kteří použili ty nejmodernější suroviny ultravysoké kvality. Dlouhodobým testováním předními světovými piloty na motokrosových tratích i v extrémních podmínkách na Dakaru se potvrdilo, že se jedná o absolutní špičku v tlumičových olejích.

“Létající Holanďan” Scott Deroue z týmu Kawasaki Motoport, podporovaný firmou Denicol, zvítězil ve Velké ceně Portugalska! Celkově v průběžném pořadí si drží druhou příčku.

Sidecarcross GP Kramolin 2019 - Denicol jako hlavní sponsor